Jeigu ieškote kone visoms žemės ūkio reikmėms tinkamo produkto – neutralizuotų durpių pagrindu paruoštas universalus substratas bus puikus pasirinkimas. Ši substrato rūšis yra tinkama naudoti įvairaus tipo dirvai, auginant įvairius augalus, sodininkystėje, daržininkystėje, šiltnamiuose, visur, kur reikalinga gera ir kokybiška dirva.

Sužinokite daugiau apie universalaus substrato teikiamas galimybes ir nepraleiskite progos įsigyti šio vertingo produkto iš patikimų tiekėjų.

Kodėl verta naudoti durpių substratą?

Universaliame substrate esančios medžiagos užtikrina geresnį augalo vystymąsi ir sudaro jo augimui optimalias sąlygas. Universalų substratą tinka naudoti visur: sodininkystėje, gėlininkystėje, miškininkystėje, apželdinant aplinką, siekiant pagerinti grunto kokybę. Substrate esančias medžiagas augalai lengvai įsisavina, augalai auga kur kas greičiau, nei nenaudojant jokio substrato.

Patręšta dirva yra kur kas kokybiškesnė, atsparesnė įvairioms kenksmingoms aplinkos sąlygoms, augalai užauga tvirtesni ir turi didesnį atsparumą ligoms bei kenkėjams. Svarbiausias rezultatas, kurio siekia kiekvienas sodininkas ar ūkininkas – tai kokybiškas ir gausus derlius. Naudojant universalų substratą augalai ne tik užauga geresni, tačiau tuo pačiu duoda geresnį derlių.

Universalus substratas visoms Jūsų sodininkystės reikmėms! Įsigykite aukščiausios kokybės produkto, kuris suteiks puikius rezultatus ir ženkliai pagerins auginamų augalų derlių. Substratas daug nekainuoja, o jo duodama nauda gali būti kur kas didesnė, nei galvojote. Išbandykite ir mėgaukitės dar lengvesniu bei paprastesniu augalų auginimu!