Akiniai vyrams turi ne tik madingi, bet ir pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Nors pagrindinė akinių paskirtis yra užtikrinti gerą regėjimą, tačiau neretai jie tampa ir neatsiejama stiliaus dalimi. Tai gali patvirtinti ir didžiulė skirtingų akinių rėmelių paklausa, be to, dauguma moterų prisipažįsta, kad akinius renkasi itin atsakingai ir juos derina prie savo turimų drabužių, tačiau beveik niekada neišgirsime taip kalbančio vyro, tad kyla klausimas, ar jiems akiniai nėra svarbi stiliaus dalis. Tačiau net ir dauguma vyrų akinius renkasi pakankamai atsakingai, aišku, gal kiek mažiau derindami prie savo drabužių, tačiau dėl to jie yra ne ką mažesnė stiliaus dalis. Taigi, negalime sakyti, jog vyrams nesvarbus akinių stiliaus, o toks įspūdis gali pasirodyti tik dėl to, kad vyrai linkę mažiau diskutuoti šiuo klausimu ir sprendimą priima, dažniausiai, remdamiesi vien savo nuomonę ir tik kartais pasikonsultavę su artimais žmonėmis.

akiniai vyrams

Specialisto patarimai renkantis akinius

Kaip ir bet kokį daiktą, taip ir renkantis akinius pasirinkimas tampa daug paprastesnis, kai žinoma, į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Būtent todėl ir pasidalinsime profesionaliais patarimais, kad akiniai vyrams netaptų sudėtingu pasirinkimu. Pirmiausia, reikia atsižvelgti į gydytojų rekomendacijas, jie nurodo, kokių būtent stiklų mums reikia, kad galėtumėme džiaugtis puikiu regėjimu. Ir tikrai negalima patiems priimti šio sprendimo, kadangi tuomet regėjimas gali dar labiau suprastėti. Tačiau pasirinkdami rėmelius turime visišką laisvę. Galime rinktis iš įvairių gamintojų siūlomų rėmelių, būtent nuo to dažniausiai priklauso jų kaina, tad norintiems sutaupyti reikėtų vengti garsiausių firmų produktų, kadangi jų kaina dažniausiai bus bent kelis kartus didesnė už panašius akiniu tik mažiau žinomo gamintojo. Taip pat vertėtų pasimatuoti įvairius variantus prieš veidrodį, tai gali palengvinti sprendimą, nes uždėti akiniai atrodo kiek kitaip, negu stovėdami vitrinoje.

akiniai vyrams

Ar tiesa, kad akiniai vyrams nėra svarbi stiliaus dalis?

Dar pakankamai neseniai galėjome rinktis tik iš skirtingo dizaino metalinių rėmelių. Tačiau atsiradus ir išpopuliarėjus plastikui, šis pasidarė lygiavertis konkurentas metaliniams rėmeliams, o akinių įvairovė dar labiau išsiplėtė. Šiais laikais ji kinta ir didėja ypač sparčiai ir pagrindinė to priežastis yra nuolantos kintančios mados bei pakankamai nebrangus gamybos procesas. Taip pat rinkoje atsiranda įvairių naujovių, pavyzdžiui, rėmelių pagamintų iš medžio. Tad tikrai galima tikėtis, kad ateityje jų tik daugės, kadangi visi gamintojai nori pasiūlyti kažką unikalaus.