Akinių rėmeliai ir 2019 metų mados

Akinių rėmeliai 2019 – Šiame puslapyje rasite naudingą informaciją apie akinių rėmelius: moterims, vyrams, vaikams. Akinių rėmelių rūšis ir specialistų patarimus. 

Turinys:

  • Madingiausi akinių rėmeliai moterims

  • Ar svarbūs akinių rėmeliai vyrams?

  • Ar skiriasi suaugusiųjų bei akinių rėmeliai vaikams?

  • Nuo ko priklauso akinių rėmeliai kaina?

  • Kokie akinių rėmeliai kvadratiniam veidui tinka labiausiai?

  • Akinių rėmeliai internetu ar juos pirkti parduotuvėje?

  • Kaip veikia akinių rėmeliai su klipsais?

  • Akinių rėmeliai akcija ir kaip nepraleisti progos sutaupyti?

Akinių rėmeliai 2019 MADOS

Akinių rėmeliai moterims yra svarbiausias aksesuaras

Dauguma moterų mėgsta įvairius aksesuarus, kuriais gali pasipuošti bei taip pabrėžti savo išskirtinumą ir moteriškumą. O įvaizdis kuriamas pradedant drabužiais ir baigiant smulkiais papuošalais, kurių moterys turi tikrai ne vieną ir keičia priklausomai nuo norimo derinio. Tačiau akiniai yra tas aksesuaras, kurio taip dažnai pakeisti nepavyks, todėl ir šis pasirinkimas yra itin atsakingas, kadangi kartais gali tekti visą stilių derinti būtent prie rėmelių. O teisingai parinkti akiniai gali padėti sukurti išskirtinį bei visiškai pakeisti jau nusistovėjusį stilių, kas moterims dažnai būna tikrai svarbu. Todėl akinius drąsiai galima pavadinti svarbiausiu aksesuaru.

Kaip išsirinkti akinių rėmelius pagal veido formą?

Kokie akinių rėmeliai buvo populiarūs 2018 metais? 

 

Madingiausi akinių rėmeliai moterims

Renkantis akinius nereikėtų susikoncentruoti vien tik į mados tendencijas, kadangi jos nuolat keičiasi, o akinius, tikėtina, nešiosite daug ilgiau, negu gali trukti tam tikra mada. 

Naujausios 2019 mados tendencijos pagal fashiontrendwalk.com

Šiuo metu madinga yra išskirtinis bei provokuojantis stilius, tačiau kiekvieną dieną vaikščiojant su tokiais akiniais jūs galite prarasti savitumą, ypač jeigu jūsų stilius nėra toks ryškus, o net ir tokiu atveju akiniai gali jį apriboti ir jums paprasčiausiai atsibosti. Todėl patariama rinktis klasikinio stiliaus produktus, kurie tinka praktiškai prie bet kokio stiliaus ir nors nėra tokie iššaukiantys, tačiau jie niekada neatsibosta ir visada išlieka madingais, o norint pabrėžti išskirtinumą vertėtų daugiau dėmesio skirti kitoms aprangoms detalėms ir akiniai visa tai tik papildys.

Kaip rinktis akinių rėmelius?

Vienas iš paprasčiausių ir efektyviausių būdų tai padaryti yra matavimasis. Kuo daugiau variantų išbandysite, tuo lengviau bus išsirinkti, be to, tai užtikrins jog neprašausite su pasirinkimu, kuris dabar yra ypatingai platus. Nauji akinių rėmeliai moterims pristatomi panašiai kaip ir drabužių kolekcijos, todėl jų madų tendencijos nuolat keičiasi, tad reikėtų pirkinį derinti prie asmeninio stiliaus.

Taip pat nepatariama skubėti ir prieš perkant rinktis galite net kelis kartus, derėtų tai daryti derinant akinius prie skirtingų drabužių bei šukuosenos. Taip pat nereikėtų bijoti pasimatuoti ir tų variantų, kurie atrodo visiškai netinkami, kadangi kartais tai būna tik išankstinis nusistatymas dėl kurio be reikalo atmetame dalį pasirinkimų, o galbūt ir geriausią variantą.

 

Ar svarbūs akinių rėmeliai vyrams?

Nors akiniai skirti pagerinti regėjimą ir taip išspręsti regos problemas, tačiau šią funkciją atlieka stiklai, o rėmeliai yra tik stilistinė dalis, kuri tarnauja kaip aksesuaras, tačiau jų pasirinkimas yra milžiniškas, tai parodo, kad jie yra ypač svarbūs.

Bet įprasta manyti, kad visi su išvaizda susiję dalykai yra aktualesni moterims, tad gali kilti klausimas, ar vyrams rėmeliai svarbu, ar jie pasirenkami praktiškai atsitiktinai. Aišku, pasitaiko visokių žmonių, tačiau dauguma vyrų linkę rūpintis savo išvaizda, todėl ir akinius renkasi atsakingai bei tam skiria ne ką mažiau dėmesio, negu moterys. Tiesiog jie nėra linkę taip plačiai diskutuoti šia tema, todėl gali susidaryti klaidingas įspūdis, kad jiems tai nėra aktualu.

Kokios regos korekcijos priemonės populiariausios?

Ilgą laiką populiariausi buvo akiniai, kadangi jie ir buvo vienintelė priemonė atstatyti gerą regėjimą. Tačiau dabar galime dar rinktis ir kontaktinius lęšius, jie kai kuriose situacijose yra gerokai patogesnis pasirinkimas. Dar yra galimybė atlikti medicininę regos korekcija, tačiau pastarasis variantas yra mažiausiai populiarus ir taikomas dažniausiai tik neišvengiamais atvejais. Be to, akinių rėmeliai vyrams gali būti priemonė kurti išskirtinį stilių bei pabrėžti norimu bruožus, todėl dar ir dėl šios priežastys tai yra pakankamai dažnas pasirinkimas, o ir jų naudojimas yra paprastas bei nereikalaujantis išskirtinės priežiūros, ko reikia naudojant lęšius. Ir nors kaina nėra labai maža, tačiau akinius nešiojame bent keletą metų, tad tai yra ir finansiškai gana geras pasirinkimas.

Akinių rėmeliai vyrams ir kaip keitėsi jų vertinimas bėgant laikui?

Dar visai neseniai akinius nešiojo pakankamai nedidelė visuomenės dalis, neretai vyresni žmonės. Tačiau dabar viskas labai pasikeitę. Seniau akiniai buvo siejami su specifinėmis profesijomis, išsilavinimu bei vyresniu amžiumi, kadangi būtent tokie žmonės dažniausiai nešiodavo juos. Bet dabar vis daugiau žmonių susiduria su regos problemomis, todėl akinius kartais tenka užsidėti ir mažiems vaikams. Taigi, jie visiškai neturi nieko bendro su amžiumi ir su tuo nėra siejami. Dabar būtent rėmeliai tampa išskirtinumu. Jų dėka kuriamas išskirtinis įvaizdis, formuojamas individualus stilius, kuris aktualus visoms amžiaus grupėms. O jeigu akiniai nėra išskirtiniai, tuomet dažnai į juos nekreipiama didesnio dėmesio ir tai priimama kaip natūralus dalykas.

 

 

Ar skiriasi suaugusiųjų bei akinių rėmeliai vaikams?

Iš esmės jie atrodo gana panašiai, praktiškai kiekvieni rėmeliai skiriasi savo išvaizda, todėl tai nėra objektyvus skiriamasis bruožas. Tačiau vaikams skirti rėmeliai yra kiek kitokie, pirmiausiai, jie pritaikomi prie vaiko galvos dydžio, kadangi vaikai auga skirtingai, o patys įsivertinti, kurie akiniai jiems tinka geriausiai dažnai negali, todėl konsultuojamasi su optikos specialistais. Be to, jiems skirti akiniai yra lengvesni, kad būtų išvengta odos sudirginimo, kuri yra gerokai jautresnė, negu suaugusiųjų. Taip pat mažiesiems skirti akiniai yra tvirtesni ir atsparesni smūgiams, kadangi vaikai yra aktyvesni ir dažnai gali pasitaikyti, kad jie akinius numes ar kitaip sutrenks, todėl svarbu apsaugoti ne tik gaminį, bet ir patį vaiką nuo sužalojimų.

Ar dažnas turi regos sutrikimų?

Šiais laikais tikrai daug žmonių skundžiasi regos sutrikimais, jeigu palyginsime, kiek su tokia problema susidūrė prieš kelis dešimtmečius, tai šis skaičius yra išaugęs labai smarkiai. Be to, pastebima, kad vis jaunesni žmonės pradeda skųstis regos problemomis, todėl akinių rėmeliai vaikams dabar nėra retenybė, tačiau vaikai nėra dar pati problematiškiausia grupė. Kadangi regėjimui labiausiai kenkia mobilusis telefonas, kompiuteris bei televizorius, todėl jų neigiamą įtaką pajuntame ne iš karto, o problemas pastebime po dešimtmečio arba dar vėliau, priklausomai, kiek laiko praleidome prie šių įrenginių. Didžiausias pavojus kyla tokį darbą dirbantiems žmonėms.

Kiek kainuoja akinių rėmeliai vaikams?

Dažniausiai, jie yra pigesni, negu suaugusiems skirti akiniai, tačiau kaina labai priklauso nuo individualaus pasirinkimo, kadangi variantų galima rasti labai įvairių. Tačiau vaikai auga, todėl jiems akiniai tarnauja gerokai trumpiau ir vėliau juos reikia pakeisti kitais, tad nedaugelis į juos investuoja didesnę pinigų sumą, o ir gamintojai tai žino bei stengiasi prisitaikyti prie tokių pirkimo įpročių. Be to, vaikų regėjimas keičiasi sparčiau, negu suaugusiųjų, tai dar viena priežastis, kodėl akinius gali tekti keisti dažniau. O vaikams visai nesvarbu, kokio prekinio ženklo akinius jie nešioja, kadangi jie tarnauja kaip regos korekcijos priemonė ir į tai nežiūrima kaip į aksesuarą ar stiliaus sudedamąją dalį, todėl ir dėmesys iš šios pusės skiriamas mažesnis.

 

 

Nuo ko priklauso akinių rėmeliai kaina?

Rėmeliai yra jūsų individualus pasirinkimas, todėl tik nuo jūsų priklausys, kiek reikės sumokėti už šį pirkinį. Tačiau prieš išsirenkant svarbu žinoti, nuo ko gali priklausyti jų kaina. Pirmiausiai, ją nulemia gamintojas, tad už žinomesnio prekinio ženklo produktą teks sumokėti gerokai daugiau, negu už mažiau žinomos firmos gaminį. Kalbant apie rėmelius, kaina tikrai nereiškia geresnės kokybės, kadangi net pigesni variantai pasižymi pakankamai nebloga kokybe, kurios pilnai užtenka, kad jie ilgai tarnautų. Taip pat kaina gali priklausyti nuo kolekcijos, kuriai priklauso rėmeliai. Panašiai kaip ir drabužiai, jie turi savo mados tendencijas ir yra pristatomos sezoninės kolekcijos, tad jiems priklausantys naujausi produktai kainuos brangiau už panašius tik iš senesnės kolekcijos.

Okulisto patarimai renkantis akinius

Prieš perkant akinius pirmiausiai reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju, kadangi jis nustato, kokie turėtų būti stiklai, kad jie tiktų jūsų akims ir sugrąžintų gerą regėjimą, tikrai negalima pačiam nuspręsti, kokių akinių jums reikia, kadangi taip galite dar labiau pabloginti regėjimą. Tačiau jūs visada galite rinktis rėmelius pagal savo asmeninius poreikius, kadangi nuo jų regėjimas visiškai nepriklauso. Akinių rėmeliai kaina/kainos būna labai įvairios, todėl galima rasti tikrai nebrangų variantą, jeigu finansinis aspektas jums ypač svarbus, tuomet pagrindinė kaina už akinius bus jų stiklų kaina. Taip pat renkantis rėmelius vertėtų atkreipti dėmesį į jų formą, dizainą ir kaip jie tinka prie jūsų veido, todėl siūloma prieš užsisakant akinius juos pasimatuoti vien dėl to.

Akinių rėmeliai kainos ir kas laukia šiais metais?

Kainos labai svyruoja priklausomai nuo konkretaus modelio ir gali skirtis net keletą kartų. Norintys sutaupyti praktiškai visada ras pakankamai pigių variantų, o norintiesiems prabangos yra platus pasirinkimas iš brangiausių produktų. Panašu, kad šiais metais situacija neturėtų labai keistis. Tačiau spėjama, kad gali atsirasti originalių gaminių, tačiau jie neturėtų būti labai brangūs ir priklausys vidutinės kainos kategorijai. Aišku, dauguma gamintojų, kaip ir kasmet, pristatys naujausias savo kolekcijas, tačiau ir jų kainos turėtų išlikti pakankamai stabilios ir žymiai nesiskirti lyginant su ankstesnėmis kolekcijomis. Jas pakoreguoti gali tik ekonominė situacija.

 

Kokie akinių rėmeliai kvadratiniam veidui tinka labiausiai?

Renkantis rėmelius yra be galo svarbu atsižvelgti į veido formą bei išskirtinius bruožus. Kadangi net tokie patys akiniai ant skirtingų žmonių atrodys visiškai kitaip, vieniems jie labai tiks, o kitiems visiškai netiks. Kažkokios bendros formulės nėra ir negalima teigti, kad vieni akiniai tinka konkrečiam veidui, o visiškai netinka kitam, kadangi kiekvieno žmogaus išvaizda yra unikali ir būtent prie jos reikia derinti produktą. Todėl ir perkant akinius geriausia yra juos pasimatuoti arba kažkaip kitaip palyginti su savo veidu, tuomet galima išsirinkti tiksliausiai. Tačiau jeigu jūsų veidas yra kvadratinės formos, labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į ovalios arba apvalios formos akinius, kurie būtų kontrastas veido formai ir tuo pačiu metu reikėtų vengti kvadratinių ar stačiakampių akinių rėmelių.

Kokios yra veido formos ir kodėl svarbu jas žinoti?

Nors kiekvieno žmogaus veidas yra unikalus ir, dažniausiai, nėra kito žmogaus su tokiu pačiu veidu, tačiau juos visus galima priskirti prie tam tikros formos. Bet gali kilti klausimas – kam viso to reikia ir kodėl veidai turėtų būti kažkaip klasifikuojami. Tai daroma dėl pačių žmonių, kad jiems būtų lengviau derinti kažkokius aksesuarus prie savo veido, vienas iš dažniausių pasirinkimų, kada aktuali veido forma, yra akiniai. Ovalo formos veidas yra universaliausias ir jam tinka praktiškai visi akinių rėmeliai, tačiau kiti turėtų būti išrankesni. Pavyzdžiui, ovalūs bei apvalūs akinių rėmeliai kvadratiniam veidui derės labiausiai, o ant apvalaus veido gražiausiai atrodys akiniai su storais rėmeliais, priešingai, negu ant širdelės formos veido.

Ar gaminami akinių rėmeliai kvadratiniam veidui?

Dažniausiai akinių rėmeliai nėra kuriami kažkokiai konkrečiai veido formai, jie gaminami bendrai ir tik vėliau juos žmonės derina prie veidų bei skirsto pagal formas, kurios labiau tinka vieniems veidams ir mažiau kitiems.

akinių rėmeliai kvadratiniam veidui akinių rėmeliai kvadratiniam veidui

Aišku, per naujų kolekcijų pristatymą gamintojai irgi atsižvelgia į tai ir parenka modelius, kuriems konkretūs akiniai tiktų labiausiai, tuomet ir pats produktas atrodo gražiausiai ir yra patrauklus pirkėjams. Be to, šiais laikais yra tokia didelė rėmelių pasiūla, kad dėl to neturėtų niekas nerimauti, nesvarbu, kokia yra veido forma, tikrai pavyks rasti variantą, kuris jums tiks ir atrodys gražiausiai.

 

Akinių rėmeliai internetu ar juos pirkti parduotuvėje?

Dabar yra ypač platus rėmelių pasirinkimas, todėl gali atrodyti nelengva rasti geriausią variantą, tačiau taip bus tik iki tol, kol pradėsite rinktis, tuomet gan greitai pamatysite patinkančius modelius. Tačiau jūs turite dar vieną pasirinkimą – kur pirkti rėmelius, galima eiti į parduotuvę ir ten rinktis, tačiau tai galima daryti ir internete. Pastarasis variantas gali padėti sutaupyti nemažai laiko, kadangi niekur nereikia eiti iš namų. Tačiau gali atrodyti, jog taip nepavyks pasimatuoti bei įvertinti, kurie akiniai jums tinka geriausiai. Bet galite rasti daugybę variantų, kurie būtų tinkamai pagal jūsų veido formą ir tuo remiantis rinktis, o spalvą ir kitas stilistines detales derinti prie savo asmeninio stiliaus.

Iš ko gaminami akinių rėmeliai?

Senesniais laikais jie buvo gaminami iš metalo, ši tendencija išliko iki pat dabar. Tačiau atsiradus plastikui jis tvirtai įžengė ir į šią rinką, todėl nemažai rėmelių gaminama ir iš jo, neretai šios dvi medžiagos derinamos tarpusavyje ir abi naudojamos tuo pačiu metu. Tokie variantai yra patys populiariausi ir perkami dažniausiai. Tačiau šiais laikais atsiranda ir alternatyvių ir išskirtinių variantų, pavyzdžiui, yra parduodami mediniai akinių rėmeliai internetu, taip pat galima rasti pakankamai panašių bambukinių rėmelių. Taip pat galima rasti prabangių rėmelių dekoruoti brangakmeniai. Aišku, jie savo populiarumu neprilygs dažniausiai naudojamoms medžiagoms, bet įvairovę praturtina.

Akinių rėmeliai internetu ir jiems taikomos nuolaidos

Norintieji sutaupyti neretai laukia ir ieško įvairių akcijų, kurių metu pardavėjai siūlo įsigyti tas pačias prekes už kažkiek mažesnę kainą, kartais nuolaidos būna tikrai įspūdingos ir galima sutaupyti labai daug. Akinių rėmeliams nuolaidos taikomos pakankamai dažnai, neretai skelbiamos akcijos, kad perkant stiklus rėmelius galima gauti nemokamai arba jums bus pagaminti 2 rėmeliai už vienų kainą. Taip pat dažnai akcijos taikomos senesnių sezonų kolekcijos produktams, nors jie niekuo nenusileidžia naujausiems, tiesiog jie buvo pristatyti kažkiek anksčiau ir rinkoje jau yra kurį laiką. Pasinaudoję internetu galite rasti daugybę įvairių nuolaidų ir akcijų, be to, galite sekti akinių pardavėjus bei gauti naujienlaiškius apie naujausias akcijas ir taip pirmieji sužinoti apie jas bei suspėti nusipirkti norimą produktą.

 

Kaip veikia akinių rėmeliai su klipsais?

Turintieji akinius galbūt ir žino, kuo ypatingo tokie rėmeliai, tačiau daugumai žmonių, kurie anksčiau su tuo nėra susidūrę, tai gali būti ir naujiena, todėl mes paprastai paaiškinsime kaip tai veikia. Tokie akiniai turi galimybę ant turimų ir pastoviai nešiojamų akinių rėmelių pridėti kitus akinius, dažniausiai, tai būna akiniai nuo saulės. Kadangi žmonės turintys regos problemų negali tiesiog nusiimti savo akinių ir juos pakeisti į akinius nuo saulės. Todėl jį ypač aktualūs ir populiarūs vasaros metu. “Klipsai” prisitvirtina prie rėmelio viršaus arba juos dar galima tvirtinti prie šonuose esančių laikiklių spyruokle. Būdas priklauso nuo to, kokį gaminį nusipirksite.

akinių rėmeliai su klipsais

Kokie turėtų būti akiniai nuo saulės?

Tokie akiniai regėjimo nekoreguoja, todėl dėl jų pirkimo nebūtina tartis su gydytoju ir sprendimą galima atlikti patiems, tačiau vis tiek svarbu atkreipti dėmesį į keletą ypatybių. Pirmiausia, reikėtų pažiūrėti ar akiniai apsaugo nuo ultravioletinių saulės spindulių, jie žymimi specialiais simboliais. Kadangi priešingu atveju akiniai tiesiog patamsis vaizdą, tačiau nuo saulės spindulių jūsų akių visiškai neapsaugos. Taip pat gana dažnas ir geras pasirinkimas yra polirizuotus stiklus turintys akiniai, o turintiems regos problemų alternatyva galėtų būti akinių rėmeliai su klipsais. Aišku, jie dar gali naudoti akinius, kurie šnekamojoje kalboje vadinami “chameleonais”, kadangi gali keisti savo spalvą priklausomai nuo saulės šviesos intensyvumo ir taip palengvinti matymą saulėtomis dienomis ir kartu apsaugoti akis nuo saulės spindulių.

Kam skirti akinių rėmeliai su klipsais?

Jie skirti regos problemų turintiems žmonėms, kuriems gydytojas paskyrė akinius, tačiau tai yra kiekvieno asmeninis pasirinkimas pirkti paprastus rėmelius ar turinčius “klipsus”. Aišku, pastarieji turi savo pranašumą, kadangi tuomet jūs praktiškai turite du akinius vietoje vienų ir jų nereikia keisti, tiesiog galite užsidėti antrus akinius ant jau nešiojamų, o kai jų nereikia, nusiimti. Dažniausiai taip uždedami yra akiniai nuo saulės ir taip sukuriama galimybė apsaugoti akis nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių. Be to, “klipsai” yra pigesni, negu įprasti akinių rėmeliai, todėl juo galima keisti dažniau ir taip atsinaujinti savo stilių nekeičiant akinių ir tam neišleidžiant daug pinigų.

 

Akinių rėmeliai akcija ir kaip nepraleisti progos sutaupyti?

Praktiškai bet kuriam produktai kažkuriuo metu taikomos nuolaidos, dažniausiai tai būna įvairių akcijų metu, kurios gali priklausyti nuo daugybės aplinkybių. Neretai geriausią akcijų metu, kai nuolaida būna didžiausia, tai ir prekių kiekis yra ribotas, todėl pasidalinsime patarimais, kaip nepraleisti tokių progų. Galite dažnai lankytis optikose ir stebėti ar nevyksta akcijos, tačiau tai būtų nelabai patogu, todėl geriau pasinaudoti internetu ir ten sekti internetinių parduotuvių skelbiamas naujienas. O kad jų nepraleistumėte galite užsiprenumeruoti naujienlaiškius, kurie jus informuos kiekvieną kartą, kai svetainėje bus paskelbta kažkokia naujiena. Tai leis ne tik žinoti apie visas vykstančias akcijas, bet ir jų nepraleisti bei suspėti produktus įsigyti pirmiems.

Kada akiniai gali netikti?

Specialistai pataria atsakingai rinktis akinių stiklus, kadangi netinkami gali ne tik nepadėti, bet dar labiau pabloginti regėjimą. Tačiau gali būti netinkami ir akinių rėmeliai. Pirmiausia, rėmeliai gali netikti prie veido dydžio ar formos. Čia svarbu žinoti, kad rėmelių forma turėtų būti priešinga veido formai, o dydis turėtų koreliuoti atitinkamai su veido dydžiu. Jeigu, pavyzdžiui, akinių rėmeliai akcija metu pasirenkami neatsakingai ir netinka prie jūsų veido bruožų, tuomet jie gali atrodyti negražiai, iškreipti jūsų veido bruožus ir taip pakeisti išvaizdą į neigiamą pusę. O žinant tai, jog akiniai nėra labai pigūs ir dažniausiai jie perkami ilgesniam laikui, tad šis sprendimas turėtų būti priimamas atsakingai.

Akinių rėmeliai akcija, kada taikomos nuolaidos?

Nuolaidos taikomos periodiškai, dažniausiai, tai nebūna atsitiktinis laikas. Kiekviena įmonė turi savo rinkodarą bei marketingo strategiją, pagal kurią numato, kuriuo metu taikys nuolaidas atitinkamiems produktams. Kartais tai būna susiję su įvairiomis progomis bei laiku, kuomet pirkimas yra didžiausias ir taip siekiama sėkmingai konkuruoti su kitais pardavėjais. Neretai nuolaidos taikomos siekiant išparduoti senesnių kolekcijų produktus, kadangi su kiekvienu sezonu pristatomos ir rinkoje atsiduriu vis naujos kolekcijos bei jų gaminiai ir tai yra nesustojantis procesas, todėl neišparduodant senesnių gaminių gali susidaryti nemažas bendras jų kiekis. Kas apsunkintų ir pačių pardavėjų darbą ir pirkėjų pasirinkimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *