Artimo žmogaus praradimas yra didelė netektis, kuriai paminėti reikia garbingo įamžinimo. Paminklas yra bene svarbiausia kapavietės dalis, todėl svarbu pasirūpinti išvaizdaus ir kokybiško paminklo įrengimu. Šiame straipsnyje rasite daug naudingų patarimų kaip tą padaryti ir Jums į pagalbą ateis patikimi laidojimo specialistai.

 

Aukštos kokybės paminklai

 

Tinkamas paminklo dydis – pirmiausia turite žinoti, kokio dydžio bus kapavietė ir kokio dydžio turėtų būti paminklas. Svarbu atsižvelgti į paminklo dydį ir jo suderinimą su kapavietės dydžiu. Tiek per didelis, tiek per mažas paminklas neatrodys skoningai ir labai nepuoš kapavietės, todėl svarbu pasirinkti optimaliausiai tinkantį paminklo dydį.

 

Gamybai naudojamos medžiagos – paminklas turi būti patvarus ir ilgaamžis, pagamintas iš kokybiško marmuro ar granito. Pravartu atkreipti dėmesį į paminklo kilmės šalį. Kokybiškiausi paminklai dažniausiai atkeliauja iš Lietuvos ir kitų Europos šalių, o kiniški, nepaisant jų gražios išvaizdos, gali būti ne tokie patikimi. Perkant taip pat svarbu atkreipti dėmesį ar paminklas nupoliruotas lygiai, ar nėra kokių nors defektų.

 

Graži išvaizda – tinkamai parinkta spalva, dizainas yra labai svarbūs faktoriai. Svarbu išrinkti tokį paminklą, kuris būtų arčiau širdies ir gražiai puoštų artimo žmogaus atminimo vietą. Plačiame paminklų asortimente rasite įvairių pasirinkimų skirtingiems poreikiams.

 

Daugiau rekomendacijų kaip išrinkti tinkamiausią paminklą kapavietei rasite: http://svedasupaminklai.lt/