Verta pastebėti tai, kad šiluma patalpose mums yra labai svarbi. Ypatingai tuomet, kai dirbame. Puikiai suvokiame, kad tokiu metu norime jaustis laisvai, tačiau, kartu ir užtikrintai, patogiai, maloniai, jaukiai. Drąsiai galima teigti, kad tokias sąlygas sukurti darbo aplinkoje, tikrai nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Tačiau, gerai žinome tai, kad darbuotojas tikrai nėra tas asmuo, kuris turėtų visą tai užtikrinti. Ši pareiga, dažnu atveju, tenka būtent darbdaviui, patalpų valdytojui, savininkui, prižiūrėtojui ar panašiems asmenims. Naudinga: https://www.delfi.lt/verslas/energetika/gyventojai-gali-pasinaudoti-kompensacija-silumos-siurbliams-kada-toks-sildymo-budas-yra-efektyviausias.d?id=90680747.

Kitas labai svarbus momentas šiuo klausimu yra ne kas kita, kaip tik šilumos sistemos pasirinkimas. Žinoma, tai galima tinkamai nuspręsti tik analizuojant patalpas ir tokius jų parametrus:

  • Langai (plastikiniai. Stiklas su mediniu rėmu ir pan.);
  • Durys (medinės, šarvuotos ar pan.)
  • Išorinis apšiltinimas;
  • Vidinis apšiltinimas;
  • Pamatų apšiltinimas ir pan.

Gerai žinome, kad šiuo klausimu, būtina atsižvelgti į begales skirtingų aspektų. Kiekvienas iš jų turi savitus ypatumus. Tačiau, gerai žinome ir tai, kad minėtos šildymo sistemos taip pat nėra analogiškos. Tarkime, vienai iš jų yra svarbus vienos rūšies kuro tipas, na o kitai – jau visai kitoks. Tačiau, tikėtina, kad bet kokiu atveju jums tikrai bus reikalinga elektros sistema. Jei jus domina tai, kai veikia šilumos siurbliai, turite žinoti, kad elektra jiems yra vienas iš svarbiausių energijos gamybos elementų. Žinoma, veikimo principai oras oras ir oras vanduo pabrėžia, kad natūralių šaltinių suteikiama šilumos energija yra visa ko pagrindas. Tačiau, dėka elektros energijos ji tampa tokia, kokios reikia būtent mūsų kūnui: https://lt.wikipedia.org/wiki/Geoterminis_%C5%A1ildymas.

 

Kitas labai svarbus momentas šiuo klausimu yra kiti patalpose dominuojantys parametrai:

Jų dėka, planuojant įrengti patalpas, kuriose būtų galima vykdyti tam tikrą veiklą, pasirinkti šilumos sistemą gali būti kur kas paprasčiau. Be kita ko, greta viso to dominuoja ir tokie techniniai resursai, kaip oro kondicionieriai. Verta pastebėti tai, kad apie juos dažnai svajojame ne tik karštą vasaros dieną, tačiau ir žvarbią žiemą. Verta pripažinti, kad gaivus oras teigiamai veikia ne tik mūsų kvėpavimo sistemą, širdies veiklą, tačiau ir mąstymą. Todėl svarbu pabrėžti, kad darbo vietoje užtikrinamas palankus oro vėdinimas skatina darbingumą ir bendri veiklos rezultatai yra tikrai kur kas geresni (http://www.klima.lt/silumos-siurbliai/oras-vanduo/daikin-ov). Tad, to pamiršti tikrai negalima. 

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *